Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Servisné balíky


iPad - mobilná kancelária - školenie

Uvažujete o využívaní iPadu v práci a neviete „ako na to“ ?
Ponúkame vám školenie, ktoré vám umožní zvládnuť vaše každodenné pracovné úlohy na tomto mobilnom zariadení.  Naučíte sa efektívne pracovať s aplikáciami, ktoré zjednodušujú procesy, poskytujú aktuálne informácie a celkovo zlepšujú pracovné aktivity.  Prostredníctvom iPadu budete môcť pracovať na dôležitých projektoch, aj keď nie ste priamo v kancelárii.  S prepracovanými a výkonnými aplikáciami na svojom iPade môžete pracovať s dokumentami Microsoft Office kdekoľvek. Ukážeme a odporučíme vám vhodné aplikácie, naučíme vás, ako synchronizovať iPad s ostatnými zariadeniami a nestratiť údaje. Vďaka tomu sa vaša produktivita niekoľkonásobne zvýši. Školenie poskytujeme v našich predajniach. 
Cena: 99 € s DPH.
V prípade vášho záujmu o školenie na vašom pracovisku nás prosím kontaktujte, servis@tracocomputers.sk.
 

iPad - brána do sveta zábavy - školenie

Chcete do svojho iPadu dostať obľúbený film, fotografie, či hudbu a neviete „ako na to“ ? Ponúkame vám školenie, ktoré vám uľahčí využívanie vášho iPadu.
Odporučíme a ukážeme vám vhodné aplikácie, naučíme vás, ako synchronizovať váš iPad s iTunes a nestratiť údaje. Poradíme ako si čo najjednoduchšie prenášať súbory medzi vašim počítačom a  iPadom bez synchronizácie s iTunes. Naučíme vás ako nakupovať aplikácie a knihy do vášho iPadu, a tiež aj  ďalšie možnosti jeho využívania.  Školenie poskytujeme v našich predajniach.
Cena: 99 € s DPH.
V prípade vášho záujmu o školenie na vašom pracovisku nás prosím kontaktujte, servis@tracocomputers.sk.

 

 

SERVIS PACK BASIC

Službou získate inštaláciu a konfiguráciu počítača, zaškolenie v inštalácii zákazníka, nastavenie prístupových práv, aktualizáciu OS prostredníctvom služby Apple Software Update, vytvorenie užívateľa s administrátorskými právami, ukážku možnej reinštalácie systému. Služba je dostupná pre užívateľov nového počítača s OS X. Inštalácia sa vykonáva v servisných strediskách Bratislava, Piešťany.

Cena: 36 € s DPH.

 
 

SERVIS PACK EXPERT

Služba zahŕňa inštaláciu a konfiguráciu počítača u zákazníka, inštaláciu OS a programového vybavenia pre novozakúpené počítače. Ďalej zahŕňa prekopírovanie údajov na nový počítač zákazníka a jeho integráciu s jestvujúcim počítačovým systémom. Súčasťou služby je tiež 90 dňová telefonická podpora v pracovných dňoch od 8.00 do 17.00 hod. Dopravné náklady sa neúčtujú v servisných strediskách Bratislava, Piešťany.

Cena: 144 € s DPH.

 
 

"1-1" - konzultačno poradenská služba

Služba je poskytovaná zákazníkovi v predajniach poskytovateľa na základe rezervácie vyhradeného časového intervalu pre službu. Táto služba má konzultačno – informačný charakter a nie je školením na daný softwarový alebo hardwarový produkt. Služba je určená len pre softwarové a hardwarové produkty spoločnosti Apple. Konzultácia môže byť uskutočňovaná na počítači zákazníka alebo na niektorom z počítačov spoločnosti. Časová dĺžka jednej konzultácie je 40 (slovom štyridsať) minút. Zákazníkovi je poskytovaná služba jeden rok odo dňa zakúpenia služby. Zákazníkovi je možné poskytnúť maximálne päť konzultácii za rok.
Servisnú službu si móžete objednať mailom na adrese: servis@tracocomputers.sk, alebo osobne v našich predajniach v Avion Shopping Park, Bratislava, alebo v Piesťanoch.

Cena za službu je 76 € s DPH na jeden rok.