Prenájom


Prenájom techniky

Vážení zákazníci! 
Prinášame Vám užitočnú službu, ktorú isto oceníte pri poruche počítača, krátkodobom návale prác, pri prijatí nového zamestnanca na skúšobnú dobu, či na otestovanie novinky. 
Vyberte si to, čo Vám najviac vyhovuje. Ponuka zariadení sa bude aktualizovať. Cena prenájmu je za každý začatý deň, vrátane sviatkov a víkendov. Dĺžka prenájmu a výsledná cena sa dohodne vopred zmluvou. V prípade, že sa Vám počítač zapáči a chcete si ho po ukončení doby prenájmu kúpiť, odpočítame Vám z jeho ceny zaplatenú cenu prenájmu.
Ponúkame tiež prenájmy tabletov iPad.
Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás.
 
Mac mini 2,5 GHz
Mac mini s procesorom INTEL i5 okrem toho, že zastane ľubovoľnú prácu, na ktorú ste pri Macoch zvyknutí, umožní tiež vyskúšať štartovanie do OS Windows. Dostanete Tým plnohodnotné a veľmi rýchle PC. Samozrejme, v elegantnom tele Maca. 
V tejto zostave je počítač Mac mini 2.5 GHz dual-core Intel Core i5 (4 GB RAM / 500 GB HDD, klávesnica Apple USB Keyboard , myš.
 
12,50 € / 15,00 € (s DPH) [ cena za deň ]


 

MacBook Pro 13"
MacBook Pro s procesorom INTEL Core Duo si môžete vyskúšať ako štýlový managerský počítač, grafickú stanicu, alebo tiež ako veľmi rýchle PC s Windows, vďaka technológii Boot Camp.
Dostanete počítač v tejto zostave:
MacBook Pro Alu, 13", 2.5 GHz INTEL i5, 4 GB RAM, 500 GB HDD, SuperDrive, AirPort, Bluetooth.

15,00 € / 18,00 € (s DPH) [ cena za deň ]


 

iMac 21,5"
Vyskúšajte si iMac.
Otestujte si ho ako grafickú stanicu, kancelársky počítač, alebo ako univerzálny počítač pre celú rodinu.
Alebo si vyskúšajte iMac ako PC.
V tejto zostave je počítač iMac 21,5" / 2.7 GHz Intel i5 / 4 GB RAM / 500 GB TB HDD / Magic Mouse, klávesnica Apple Wired Keyboard SK.

18,00 € / 21,60 € (s DPH) [ cena za deň ]