TRACO Computers

Nový iPad Air prichádza

V piatok 23.10. sa začne predaj novej generácie tabletov iPad Air. Väčší displej až po okraje pre príjemné pozeranie. Výkonnejší procesor s ľahkosťou zvláda strihanie 4K filmov aj náročné hry. Pre ešte všestrannejšie využitie je vybavený USB-C, vylepšenými kamerami a podporuje klávesnicu Magic Keyboard a tiež Apple Pencil 2. generácie. Na výber máte 5 úžasných farieb.

Prijímame predobjednávky

Akcia pre študentov ešte beží

Skvelý pomocník pre každého žiaka a učiteľa, ideálny začiatok na zmenu spôsobu vyučovania. Vyberte si najprístupnejší iPad, alebo výkonný a ľahučký iPad Air so zľavou až 17%.
Akcia trvá už len do 31.10.


Vyberte si iPad do školy

Apple TV+ zadarmo

Pri kúpe nového zariadenia Apple získavate službu Apple TV+ na jeden rok zdarma.
Každý mesiac sú tu nové seriály, dokumenty alebo filmy cez aplikáciu Apple TV s rozlíšením až 4K a zvukom Dolby Atmos. Sledovať ich môžete na Macu, iPhone, iPade, Smart televízore, iPode touch alebo najlepšie na Apple TV.

Viac o Apple TV+

Informácie o iPhone 12

Nové modely iPhone 12 a iPhone 12 Pro vyzerajú dobre a predpokladá sa ich veľký úspech. Bohužiaľ termíny predaja na Slovensku stále neboli oznámené. Sledujte naše mailingy, na Facebooku, alebo Instagrame, o všetkom budeme včas informovať.

Modely iPhone 12

Malý, ale výkonný

Plný, prirodzený zvuk s nečakane dramatickými hĺbkami. Taký je tento prenosný reproduktor, ktorý hravo odnesiete v ruke. Môžete tak počúvať svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek, ale tiež prijímať telefonáty cez iPhone.

Bose Soundlink mini II

Watch SE na sklade

Watch SE vás príjemne prekvapia, nielen cenou.
Väčší Retina displej, vyspelejšie snímače a množstvo účinných funkcií pre zdravý a bezpečný život.

Vyberte si

Kukučínova 3 Piešťany |  www.tracocomputers.sk