TRACO Computers

Do školy s novou výbavou.

Dlhoočakávaná akcia pre študentov "Back to School" je tu!
Využite zľavu 10% pri nákupe nového pomocníka na štúdium - či už prenosného počítača Mac, skvelého tabletu iPad alebo iPad Pro.
Akcia trvá do 26.10. 2019.
Navyše môžete využiť výhodný nákup na splátky bez navýšenia.

Mac pre študentov

Akcia týždňa

iPhone XS a iPhone XS Max kúpite u nás tento týždeň so zľavou 50€.
Akcia trvá do 8.9.2019.
Na tieto produkty sa nedá aplikovať žiadna ďalšia zľava.

Ešte lacnejší iPhone XS!

Windows v systéme Mac bez reštartu?

Parallels Desktop 15 for Mac je najrýchlejšia, najjednoduchšia a najsilnejšia aplikácia na spustenie systému Windows® a PC aplikácií v systéme Mac OS bez reštartu.
Jednoducho prenášajte súbory, aplikácie, či záložky prehliadača z počítača PC na počítač Mac. Prepínajte medzi prostrediami Mac a Windows, spúšťajte aplikácie Windows z Mac Docku a použite gestá Mac v aplikáciách Windows.

Parallels Desktop 15

Splátky bez navýšenia od spoločnosti Cetelem

Nákup na splátky bez navýšenia má svoje obrovské čaro. Ak sa rozhodnete využiť nulové navýšenie, nielen že si celkovú sumu rozdelíte na menšie čiastky, ale v súčasných podmienkach dokonca ušetríte. U nás si vietie zriadiť splátky s nulovou akontáciou aj z pohodlia domova.

Splátky bez navýšenia

Osobná meteorologická stanica

Netatmo Urban Weather Station je prístroj vyvinutý pre použitie s iPhonom, iPadom a iPodom touch, alebo smartfónmi na báze Androidu, a umožňuje svojim používateľom monitorovať kvalitu ovzdušia a životné prostredie v miestnosti alebo vonku prostredníctvom merania teploty, vlhkosti, tlaku vzduchu, úrovne CO2 a podobne.
Nie je to hračka, ale ovládať túto stanicu je hračka.

Netatmo urban weather station

Kukučínova 3 Piešťany |  www.tracocomputers.sk