Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

iSmartAlarm

Základná sada iSmartAlarm zabezpečí váš domov a poskytne všetky príjemné a pohodlné funkcionality, na ktoré sa tešíte.
Majte kedykoľvek a kdekoľvek prehľad, kto je práve doma, alebo či sú zatvorené okná a dvere.
Stiahnite si užívateľsky jednoduchú aplikáciu iSmartAlarm a ovládaj, alebo nastavujte všetko zo svojho iPhone. Jednoduchú inštaláciu hravo zvládnete. Základnú jednotku CubeOne pripojíte k zdroju 230V, a priloženým káblom k internetu. Okenné a dverové senzory a priestorová čidla umiestnite pomocou priloženej obojstrannej samolepky na potrebné miesta. Aplikácia pomôže s nastavením jednotlivých užívateľov. Jediný inteligentný ochranný systém vám postráži domov bez mesačných poplatkov alebo nákladov na inštaláciu. Ďalšie prvky možno zhotovovať samostatne.

Produktové informácie

Hlavné vlastnosti

Základné štyri režimy:

ARM: Systém je v aktívnom režime, senzory a snímače pracujú. V prípade vniknutia osoby do stráženého priestoru užívatelia dostávajú podľa nastavenia výstražnú SMS, notifikáciu alebo im iSmartAlamr zavolá a siréna v CubeOne sa spustí. Sami užívatelia sa rozhodnú, či je potrebné volať políciu.

DISARM: Systém je v režime pokoja. Centrálu CubeOne možno nastaviť tak, aby v prípade otvorenia dverí zaznelo jemné cinknutie.

HOME: Systém je v aktívnom režime, senzory strážia zatvorené okná a dvere, ale priestorová čidlá sú vypnuté. Zmysel režime je ochrana objektu napríklad počas noci, kedy sa osoby môžu pohybovať vo vnútri, ale je žiaduce strážiť objekt proti vniknutiu zvonku.

PANIC: Tlačidlo PANIC je predprogramované na rýchle volanie polície v situácii, kedy sa užívateľ rozhodne, že je tak potrebné

 

  • ovládanie smartphone s iOS alebo Android
  • kľúčenky s tlačidlami pre užívateľov bez kompatibilného smartphone
  • iOS 5.0 alebo novšie, podpora pre iPhone 3GS a novšie, iPod Touch 3.gen a novšie, všetky generácie iPad a iPad Mini
  • zariadenia Android sú obvykle kompatibilné s týmito verziami: 2.3.3 - 2.3.7 Gingerbread, 4.0 - 4.3 Ice Cream Sandwich/Jelly Bean a Android 4.4 KitKat. Zariadenie musí vedieť telefónne hovory a prijímať SMS. Hoci je iSmartAlarm kompatibilný s  väčšinou zariadení s uvedenými verziami systému, odporúčame sa presvedčiť o kompatibilite vášho zariadenia na stránkach Google Play u aplikácie iSmartAlarm.
  • bežne dostupný typ batérie v senzoroch a snímačoch vydrží cca 2 roky

     

centrálna jednotka CubeOne, 2 ks senzorov na dvere a okná, 1 ks priestorového čidla, 2 ks kľúčenky pre užívateľov bez smartphone

loader