Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
 

 

TRACO Computers s.r.o. je tu už viac ako 22 rokov. Hlavnou aktivitou našej spoločnosti je predaj počítačov, kompletných pracovísk a ich komponentov, ktorých jadrom sú predovšetkým počítače od spoločnosti Apple Inc.
Keďže značka Apple je často spájaná s grafikou, pracoviská pre reklamu a desktop publishing ostávajú naďalej dôležitou časťou našej klientely - od tých najmenších s jedným človekom pri počítači v obývačke, cez stredne veľké spoločnosti, až po najväčšie mediálne a reklamné agentúry, vydavateľstvá, redakcie s celoštátnou pôsobnosťou, ministerstvá a štátnu správu.
Prvé počítače APPLE boli však určené na spracovanie textu a databáz, preto kancelárie zostávajú aj naďalej významným poľom našej aktivity. Máme za sebou niekoľko vydarených inštalácií pre učtovníctvo, plánovanie, vedenie a riadenie firmy. Pri týchto projektoch "šitých na mieru zakazníka" veľmi často používame štandardné programové vybavenie od veľkých výrobcov software, alebo originálne aplikácie vytvorené priamo našimi programátormi.
Tieto pracoviská sú doplnené špičkovými zariadeniami od ďalších svetvých výrobcov doplnkov a periférií.
Veľkosťou a funkciou sú to všetky zariadenia a súčiastky nevyhnutné pre chod pracoviska, od káblika po osvitovú jednotku.
Ak už používate špičkovú techniku, je nevyhnutné na nej vedieť pracovať. Preto poskytujeme kvalifikované školenia, poradenstvo a telefonickú i e-mailovú podporu zákazníka. U mnohých predajcov tieto služby ešte stále nie sú súčasťou predaja výpočtovej techniky. To isté platí i o servise, kde nám už nestačí byť len rýchlymi a spoľahlivými. Produkčné pracovisko predsa nesmie stáť pre poruchu jednej drobnosti.
Niekedy je problémom presvedčiť človeka v päťdesiatke, že počítač nehryzie ani nekope. Ak sa nám však podarí získať si jeho dôveru, tak je to jeden z najlepších a najtrvácnejších vzťahov. Takýto zákazník vie, že je našou povinnosťou pomôcť mu a vyriešiť problém, ktorý vznikol, hoci aj len z jeho nevedomosti.
Snáď najdôležitejšou fázou predaja je konzultácia. Je takmer pravidlom, že zákazník vie čo mu chýba, no zostáva na nás, aby sme naplnili jeho predstavy konkrétnymi strojmi, technickými parametrami a káblami, ktoré to pospájajú. Pri tejto konzultácii niekedy paradoxne dospejeme k záveru, že zákazník vlastne žiaden počítač nepotrebuje... Vidíte, nesnažíme sa za každú cenu predať čo najviac. Prvoradé je riešenie problému.
Dovolíme si teda poopraviť úvodnú vetu. Hlavným cieľom našej spoločnosti je dodávka riešenia.
V roku 2003 sme otvorili prvú maloobchodnú predajňu APPLECENTRUM v Piešťanoch. V roku 2008 sme otvorili ďalšiu predajňu v Bratislave - Centrum Bottova. Príchodom nových požiadaviek a noriem na maloobchodné predajne Apple sme v novembri 2009 otvorili značkovú predajňu Apple Premium Reseller v AVION Shopping Centre v Bratislave. Túto sme v roku 2011 zväčšili a inovovali podľa najnovších trendov a požiadaviek, aké sú štandardom v celej Európe. V roku 2013 sme otvorili ďalšiu našu predajňu v obchodnom centre Galéria MLYNY Nitra. V týchto predajniach poskytujeme zákazníkom skutočný komfort a komplexnosť služieb pri nakupovaní.
Zároveň s budovaním maloobchodnej siete posilňujeme svoj tím a aktivity v oblasti školstva. Získali sme postavenie a štatút Apple Solution Expert for Education, ktoré garantuje našu spôsobilosť a kvality pri nasadzovaní výpočtovej techniky pri výuke, predovšetkým tabletov iPad.
Budúcnosť počítačového priemyslu sa neodvážime predpovedať, ale budúcnosť TRACO Computers s.r.o. je plne v našich rukách, s perspektívou spokojnosti zákazníkov, či už budeme predávať jablká...
loader