Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

iRig Keys pripojíte priamo k dokovaciemu konektoru iOS zariadeniu s iOS systémom alebo pomocou USB portu k PC/Mac počítaču. Vybavený je 37 rýchlostnými citlivými mini-klávesami s rozsahom 3 plných oktáv, plus jedna klávesa. Toto riešenie zaberá minimálny priestor na pracovnom stole a ľahko sa teda vojde do batohu alebo príručnej tašky.

iRig Keys je Core MIDI a USB class compliant zariadenie, čo umožňuje plnohodnotné plug-and-play ako s iOS zariadeniami tak PC/Mac počítačom, bez nutnosti inštalácie ďalších aplikácií, softvéru alebo potrebných ovládačov. Aby bolo zariadenie pokiaľ možno čo najmobilnejšie, ponúka tiež veľmi nízku spotrebu elektrickej energie. Pri pripojení k iPhone/iPod touch/iPad môže byť klaviatúra napájaná priamo z týchto zariadení. V prípade dlhšieho hrania je možné napájať z USB portu. Pri pripojení k počítaču PC/Mac je zariadenie plnohodnotné.

Pre maximálne pohodlie a všestrannosť ponúka iRig Keys modulačné a pitch bend koliečka a naviac vstup pre pripojenie štandardného Sunstain pedálu (nie je súčasťou balenia). iRig Keys sa tak prispôsobí všetkým herným štýlom a všetko je ukryté v elegantnom a veľmi kompaktnom odolnom balení.

Pre iPhone, iPod touch a iPad ponúka iRig Keys SampleTank pre iPhone alebo iPad Free - virtuálny zvukový modul, ktorého súčasťou je plnohodnotný výber akustických, elektrických a elektronických nástrojov a patternov. Ďalej je možné použiť 48 bonusových nástrojov a naviac 20, ktoré sú vo Free verzii bežne k dispozícii (k stiahnutiu z App Store).

Pre PC/Mac ponúka iRig Keys SampleTank 2 L - sample pracovnú stanicu pre PC/Mac, ktorá je k dispozícii buď ako samostatná aplikácia alebo v podobe plug-inu pre použitie s väčšinou súčasných DAW (vrátane GarageBan, Logic, Pro Tools, Cubase, Live, Sonar a veľa ďalších). Súčasťou je 2 GB veľká zvuková knižnica zo všetkých nástrojových kategórií (k stiahnutiu z IK Multimedia online User Area).

loader