Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Hyper Pearl je luxusná kombinácia powerbanky s pudrenkou, ktorá by nemala chýbať v kabelke žiadnej modernej ženy. Ponúka hneď 2 zrkadlá, z ktorých jedno zväčšuje 3x a je dookola osvetlené LED. Metalické odtiene jednotlivých variantov pripomínajú tie najhorúcejšie odtiene lakov na nechty, s ktorými ladí aj mäkko polstrované cestovné puzdro a kazetové balenie. Elegantný dojem podčiarkujú kompaktne ladné tvary a prekvapivo nízka hmotnosť. Už len to znie ako dokonalý darček pre každú príležitosť.


Pearl ale nezachráni iba make-up, ale predovšetkým akékoľvek moderné chytré zariadenie. S kapacitou príjemných 3000 mAh a silným výstupom 2,1 A dokáže plne nabiť každý telefón a poradí si aj s tabletmi a ďalšími zariadeniami. Súčasťou balenia je jediný kábel pre dobíjanie power banky a zariadenia s konektorom Lightning, 30-pin alebo micro USB.
 

Že sa jedná o skutočne luxusný produkt, spoznáte už pri vybaľovaní. Pearl je zabalená v kazetovom balení s dekoratívnym vzorovaným polepom. Pod horným priestorom nájdete ukryté mäkko polstrované cestovné puzdro, ktoré sa neutahuje, ale elegantne uzatvára pomocou korálku a očká. Do prednej kapsičky púzdra je možné uschovať pribalený USB kábel.


Ten ponúka hneď 3 rôzne konektory na jednej strane - Lighting, 30-pin a micro USB, vďaka čomu je možné dobíjať a napájať snáď všetky mysliteľné moderné zariadenia. Navyše nemusíte riešiť ďalšie káble pre dobíjanie samotnej power banky. Doslova geniálne jenoduché riešenie.


Power banka Pearl ponúka optimálnu kapacitu 3000 mAh a cez USB výstup dokáže poskytnúť 2,1 A, dostatočných aj pre tablety. Samotná banka je tiež rýchlo opäť prevádzkyschopná - dobije sa len za 2 až 3 hodiny cez micro USB vstup.
 

aktuálnu kapacitu Pearl indikujú 4 LED diódy na boku:
1x LED - 1 až 25%
2x LED - 26 až 50%
3x LED - 51 až 75%
4x LED - 76 až 100%


Dámy ale zrejme najviac ocenia dvojicu kozmetických zrkadiel, ukrývajúcich sa pod viečkom power banky Pearl, z ktorých spodná ponúka trojnásobné zväčšenie a k tomu ešte prstencové LED osvetlenie. Vďaka tomu zvládnu perfektný make-up ráno v autobuse aj večer v klube.


Viečko je proti samovoľnému otváraniu zabezpečené magnetom. Osvetlenie zrkadlá spustí dvojité stlačenie tlačidla napájania.

 • Popis:

  • Luxusná power banka kombinovaná s pudrenkou
  • 2 zrkadlá - normálne a 3x zväčšenie
  • Spodné zrkadlo prstencovo osvetlené pomocou LED
  • Elegantné polstrované cestovné puzdro v ladiacej farbe
  • USB 2.0 dobíjací kábel s 3 výstupmi - Lightning, 30-pin, micro USB
  • Nízka hmotnosť a kompaktné rozmery


  Špecifikácia:
  Typ batérie: Lithium Polymer
  Kapacita: 3000 mAh
  Životnosť: až 1000 dobíjacích cyklov
  Doba vlastného dobitia banky: 2 až 3 hodiny
  Vstup: 5 V / 1 A
  Výstup: 5 V / 2,1 A
  Rozmery: 90 x 90 x 13 mm
  Hmotnosť: 119 g

loader