Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Špičkový skener pre fotografov

Tento skener je ideálny pre pokročilých amatérskych fotografov a nadšencov. Jedinečný systém dvojitého objektívu spoločnosti Epson a profesionálny softvér pre správu farieb poskytujú skenovanie filmov a fotografií vo vynikajúcej kvalite.

Skener s rozlíšením až 6400 dpi a optickou hustotou 4.0 DMax stanovuje nové štandardy skenovania filmov a fotografií. Optika s vysokou priepustnosťou, profesionálny softvér a nástroje pre správu farieb maximalizujú kvalitu a produktivitu.

Vysoko kvalitné skenovanie všetkých bežných typov filmu a digitalizácie archívov metódou veľkoobjemového a dávkového skenovania. Technológia DIGITAL ICE™ a nástroj Epson Easy Photo Fix umožňuje obnovu starých snímok a správu a úpravy snímok pomocou množstva profesionálneho softvéru.

• Vynikajúce výsledky s rozlíšením 6400 dpi (filmy) a 4800 dpi (reflexné materiály) a systémom dvojitého objektívu spoločnosti Epson.
• Dokonalá reprodukcia každého tónu s optickou hustotou 4.0 DMax.
• Skenovanie množstva formátov filmov a fotografií pomocou vstavaného adaptéra filmov veľkosti 20 x 25 cm.
• Rýchla a jednoduchá digitalizácia archívov – jednopriechodové skenovanie viacerých 35 mm filmov alebo snímok stredného a veľkého formátu.
• Odstránenie prachu a škrabancov a obnova vyblednutých fotografií pomocou technológie DIGITAL ICE™* a nástroja Epson Easy Photo Fix.
• Správa a úprava snímok a široké možnosti pri použití výkonného softvéru, vrátane balíka Epson Creativity Suite.
• Kvalita je ďalej vylepšená pomocou pohybujúceho sa svetla TPU s veľmi vysokou svietivosťou a priebeh skenovania môžete sledovať pomocou „pohyblivého“ modrého indikátora.
• Efektívny prenos údajov cez vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0 a FireWire.


Tento výrobok splňuje prísne kritériá ENERGY STAR stanovené Európskou komisiou. Spoločnosť Epson je celosvetovým výrobcom, ktorý robí maximum pre ochranu životného prostredia pre budúce generácie tým, že ponúka sériu produktov ENERGY STAR. Výrobky majú výrazne nižší príkon, čo znižuje spotrebu energie, šetrí peniaze a životné prostredie, a to bez zníženia kvality.

Podpora Windows a Mac OS X.

loader