Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Určené pre zvuk. Naladené na emocie.
Solo2 sú tu. Najpopulárnejšie sluhádlá beats boli kompletne prepracované zvnútra i navonok. S vylepšenou akustikou vám Solo2 umožní cítiť vašu hudbu so širším rozsahom zvuku a väčšiou čírosťou. Aerodynamické, lahké a odolné, tieto kompaktné sluchádlá sú komfortnejšie ako kedykoľvek predtým. Vezmite si so sebou svoju hudbu kamkoľvek s novými Solo2.
 
Pocíťte nový druh zvuku.
Ponorte sa do emocionálneho zvuku zkúseností. Solo2 majú dynamickejší a širší spektrum zvuku, čírosť, ktorá vás prenesie bližšie k tomu, čo umelec chcel, aby ste počuli. Bez ohladu na to, čo zrovna počúvate, s novými Solo2 ucítite väčší vernost zvuku.
 
Vlastné pohodlie.
Navrhnuté pre pohodlie . Všetko začína stredom flexibilného hlavového mostu a pokračuje cez rám slúchadiel , ktorý je zahnutý ako ešte nikdy predtým , čo vám dáva s novými Solo2 pocit skvelého komfortu . Mušle boli ergonomicky tvarované tak , aby zodpovedali tomu komfortnému dizajnu a podali tak zvuk čo najlepšie . Na záver - prvotriedny materiál mušlí pomáha odvádzať teplo a minimalizuje únik zvuku .
 
Aerodynamický dizajn .
Predstavte si luxusné športové vozidlo . Solo2 sa môže pochváliť aerodynamickú estetikou s plynulými krivkami a skrutky , ktoré nie sú vidieť . Dôležité rozhodnutia v oblasti strojárstva a výbere materiálu vytvorila ešte odolnejšie slúchadlá , ktoré sú vybavené na ešte širšie použitie . Vďaka ľahkému skladaniu sú táto prémiová slúchadlá pripravená pre život na cestách .
 
Bez nutnosti dosahu vášho zariadenia .
Prevezmite kontrolu . S farebne zladeným káblom RemoteTalk ™ môžete meniť skladby , kontrolovať hlasitosť a prijímať hovory , bez toho aby ste museli mať v ruke vaše zariadenie . ( Kompatibilné so zariadeniami iOS . Funkcionalita sa môže líšiť podľa zariadenie ) .

- sluchádlá Solo2
- kábel RemoteTalk™
- púzdro na prenášanie 

loader