Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Medzi skúsenými užívateľmi špičkových audio zariadení sa pravdepodobne nájde len málo z tých, ktorí doteraz nepočuli o firme Bang&Olufsen, ktorých produkty môžeme často nachádzať aj vo výbave luxusných notebookov, alebo automobilov. A táto dlhoročná skúsenosť sa musela nutne premietnuť aj do ďalších sfér pôsobnosti. Preto predstavuje ďalší produkt, určený pre náročných - Beolit 15 - moderný bezdrôtový reproduktor, vďaka ktorému si budete môcť svoje vlastné rádio nosiť neustále pri sebe. Navyše budete skladby prehrávať skutočne dlho - batérie na jedno nabitie vydrží až 24 hodín!

Vynikajúci zvuk zo všetkých strán 

True 360 sound - funkcia, vďaka ktorej budete počuť rovnako kvalitný zvuk, nech už ste k zariadeniu natočení z ktorejkoľvek strany. Stačí len zariadenia položiť a spoločne s priateľmi môžete svoje obľúbené hudobné skladby počúvať pekne v kruhu - všetci ju počujete v perfektnej kvalite. Vďaka dvom kanálom na každej strane reproduktora potom zažijete stereo zvuk, navyše s vysokým výstupným výkonom 2 × 35 W. O ten sa stará dvojica Class D zosilňovačov, takže nebude problém rozoznieť ani veľké miestnosti - a párty môže začať!

Položte svoj telefón

Aby vám váš telefón dôsledkom basových vibrácií nespadol z reproduktora, výrobca ho opatril protišmykovou gumovou podložkou, takže všetko zostane na svojom mieste. Vršok zariadenia potom iste poslúži k ďalším účelom, na ktoré hravý užívateľ čoskoro príde sám. Len pozor na pokladanie plechoviek, či fliaš s pivom. 

V prípade potreby rýchleho prenosu potom poslúži remienok z tvrdenej kože, ktorý zabraňuje nežiadúcemu pohybu zariadenia počas prenášania. Rovnako si môžete byť istí, že vás ani pri dlhšom nosení nebude bolieť rameno - Beolit 15 totiž váži len 2,7 kg.

Ľahké prenesenie hudobných súborov 

Svoj bezdrôtový reproduktor budete chcieť čo najskôr nechať rozoznieť svoju obľúbenou hudbou, výrobca pre vás prichystal hneď niekoľko spôsobov prippojenia. Bezdrôtové rozhranie Bluetooth vo verzii 4.0 pre ľahký prenos hudby z mobilných zariadení, vstup line-in pre MP3 prehrávač, port mini USB a tiež port USB, s ktorým si budete môcť nabiť napríklad váš mobilný telefón, zatiaľ čo reproduktor samozrejme bude prehrávať ďalej. 

Zaujímavosťou je vychytaný pripojovací protokol - Beolit15 si zapamätá až 8 používateľov a dokonca nie je problém ani pripojenie dvoch zariadení naraz - môžete sa tak striedať, kto pustí lepší hudobný mix.

Kľúčové vlastnosti 
Vysoký výkon 2 × 35 W dvoch Class D zosilňovačov 
Nízka hmotnosť pre ľahké prenášanie 
Bluetooth 4.0 pre prenos hudby z mobilných zariadení 
1 × mini USB a USB port pre nabíjanie mobilných zariadení 
Dedikované tlačidlo pre zapnutie rozhranie Bluetooth a ovládanie hlasitosti 
Nadčasový dizajn dánskej dizajnérky Cecilie Manz

 

Výkon zosilňovača (RMS): 
2 × 35 W Class D 
Reproduktory: 
1 × 5,5" plnopásmové · 
2 × 4" pasívny basový 
3 × 1,5" stredovýškové

Pripojenie: 
Bluetooth 4.0 (ľ dedikované tlačidlo pre zapnutie rozhranie Bluetooth a ovládanie hlasitosti)
1 × mini USB 
1 × USB pre nabíjanie mobilných zariadení 
1 × Line-In pre pripojenie MP3 prehrávačov 
Napájanie: 
Vstavaná 18 Wh batéria (max. 24 hodín) 
Doba nabíjania: max. 8 hodín 
Prevedenie: 
Rozmery (H x Š x V): 230 × 135 × 189 mm 
Hmotnosť: 2,7 kg Parametre a špecifikácia

Bezdrôtový reproduktor Bang & Olufsen Beolit 15
Napájací adaptér 
Užívateľská príručka 

 

loader