Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Jedinečný grafický program AutoCAD LT 2013 pre kreslenie a tvorbu detailov.
S tým to programom môžete vytvárať presné technické výkresy v 2D formáte s možnosťou jednoduchých úprav.
Softvér je plne kompatibilný s operačnými systémami Windows a MAC, takže vytváranie dokumentácie bude jednoduché. AutoCAD využíva ako svoj natívny formát súborov formát DWG a ponúka podporu formátov DWF. Vďaka tomu je možné ukladať výkresy v ľubovoľnom formáte a obnovovať vo všetkých verziách.
 
So vstavanou aplikáciou Autodesk 360 cloud budete sa môcť k svojmu projektu pripojiť odkiaľkoľvek ale aj kohokoľvek. Vďaka tomu budete môcť svoje súbory zdieľať na internete pomocou webového prehliadača alebo mobilného zariadenia. S funkciou Powerhouse Drafting Tools bude Váš softvér schopný spolupracovať s operačným systémom Mac, čo Vám pomôže efektívne zdieľať dokumenty i návrhy. Vďaka tomu budete môcť vytvárať projektové dokumenty s úspornou funkciou a náročnosťou na systém. Nebude tu chýbať ani funkcia s podporou PDF súborov s možnosťou uchopovania objektu počas vášho projektu, vďaka tomu zvýšite produktivitu a ušetríte čas.
 
Súčasťou programu je aj webové rozhranie, ktoré vám umožní zdieľať súbory na internete. Zdieľané súbory si môžete prezrieť aj pomocou mobilného zariadenia a vďaka tomu upravovať, zdieľať a prezerať uložené dokumenty. Nechýba tu ani výpis s prístupom na účet, kde si môžete zobraziť časovú os zaslaných súborov a tlač výkresov priamo z projektu. Software je kompatibilný so staršou verziou, vďaka tomu ponúka širokú paletu formátu, kedy je možné návrhy uložiť do rôznych formátov. 
 
Pre zrýchlenie výkresov je tu mnoho užívateľských a chytrých nástrojov a príkazov pre vyhľadávanie príslušných funkcií. Asociatívne pole udržuje vzťahy medzi jednotlivými predmetmi. Pomocou príkazového riadku si potom nastavíte počet, tvar alebo odstránite jednotlivé predmety. Program podporuje možnosť využitia PDF súboru, pre lepšie podloženie výkresov. Môžete tak vytvoriť vysoko kvalitné vysvetlivky výkresov pomocou PDF súborov. K nákresom je moźné pripojiť aj externé súbory, napríklad JPEG, TIFF, Microsoft Excel.

Cieľový zákazníci:
- CAD menežer/nákupca
- Konštruktér, projektant, inžinier, kreslič
- Poskytovateľ inžinierskych služieb
- Vlastník budov
- Menežer správy budov (facility manager)
- Architekt komerčných a obytných objektov
- Návrhár exteriérov a interiérov
- Krajinár, urbanista.
- Inštalatér, vzduchotechnik, elektrikár
 
Výhody noveho AutoCad LT 2013: 
Ingegrácia so službou Autodesk 360 
Webová spolupráca s aplikáciou AutoCad WS (táto aplikácia je na stiahnutie zadarmo) 
Nový formát DWG 
Podpora správy dokumentácie s Vault Family 2013 
 
Systémové požiadavky:
Mac: Mac OS X 10.7 a vyšší 
RAM 3 GB 
2,5 GB voľného miesta na HDD 
Rozlíšenie: 1280 x 800

loader