MacBook Pro 13-inch Touch Bar 1.4 GHz  i5 /256 GB Silver - Akcia

MacBook Pro 13-inch Touch Bar 1.4 GHz i5 /256 GB Silver - Akcia

Apple


MacBook Pro - ešte silnejší, výkonnejší, profesionálnejší. Teraz so zľavou 10% pre študentov.
Ak sa kladie dôraz na excelentnosť, študenti siahajú po MacBooku Pro. Ide o notebook, ktorý zvládne všetko od simulácie pohybu častíc a po strihanie filmov a kompilovanie kódu. A vďaka špičkovej grafike, mimoriadne výkonným procesorom a úložisku, nádhernému Retina displeju, bezpečnému Touch ID a vstavaným kreatívnym a produktívnym aplikáciám je MacBook Pro ideálny na štúdium na najvyššej úrovni.

Dostupnosť: Na sklade / PN (1)
EAN:190199165786
Kód výrobcu:MUHR2SL/A
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Akcia trvá od 19.8.2019 do 2.11.2019. Platí pre študentov vysokých škôl s vekom nad 18 rokov.
K uznaniu zľavy je potrebné predložiť platný ISIC preukaz. Na jeden preukaz je možné zakúpiť len 1 ks akciového počítača.

S veľkou silou prichádzajú aj veľké schopnosti. MacBook Pro posúva pojem notebook na úplne novú úroveň výkonu a prenosnosti. Nech sú vaše nápady akékoľvek, vďaka vysokovýkonným procesorom a pamäti, vyspelej grafike, fantasticky rýchlemu úložisku a ďalším vlastnostiam sa do cieľa dostanete rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým.
MacBook Pro je teraz vybavený procesormi Intel Core ôsmej generácie, ktoré dostávajú výpočtový výkon opäť ďalej. Vďaka štvrojadrovému procesoru je až dvakrát rýchlejší ako predošlá generácia. Takže profesionálne úlohy, ako sú kompilovanie kódu, renderovanie 3D modelov, pridávanie špeciálnych efektov, vrstvenie stôp a tvorba videa tak  budete zvládať podstatne rýchlejšie.
Integrovaná grafika Intel Iris Plus Graphics 645 so 128 MB zabudovanej pamäte DRAM akceleruje grafické úlohy.
Novinkou je aj procesor T2, ktorý slúži ako základňa pre zabezpečené štartovanie systému a šifrované úložisko.Je v ňom skonsolidovaných niekoľko samostatných radičov, napr. radič riadenia systému, radič zvuku, alebo radič SSD úložiska.
Port Thunderbolt 3 spája ohromnú šírku pásma s mimoriadnou všestrannosťou štandardu USB-C. Jeden konektor s priepustnosťou 40 Gb/s prenáša dáta, video aj napájanie.
Funkčné klávesy, ktoré kedysi tvorili horný rad klávesnice, nahradil oveľa šikovnejší a všestrannejší Touch Bar. Podľa toho, na čom pracujete, sa automaticky zobrazujú potrebné nástroje, ktoré bežne používate - ovládanie hlasitosti, jasu, prehrávanie médií, interaktívne prvky na úpravu parametrov, emotikony pri písaní a ďalšie. Touch bar sa ovláda intuitívnymi gestami. Control Strip umožňuje pridávať skratky a dostupné funkcie pre aplikácie, ako Mail, Safari, FinalCut Pro X a iné, aby sa vám pracovalo rýchlejšie a lepšie.
Svoj Mac okamžite odomknete jedným dotykom - palcom. Pokročilé zabezpečenie má na starosti Touch ID. Už nebuete musieť niekoľkokrát denne vkladať heslo.
Retina displej je najlepší, aký sa kedy v prenosnom Macu použil. Má jasné LED podsvietenie a vysoký kontrastný pomer, takže čierna je sýta a biela žiarivá. Podporuje široký farebný gamut s ešte sýtejšími odtieňmi zelenej a červene, ako má priestor s RGB. Technológia True Tone automaticky prispôsobuje vyváženie bielej teplote farieb v okolitom prostredí. Výsledkom je podstatne prirodzenejšie zobrazenie.
Zvuk MacBooku Pro je vyvážený a verný so širokým dynamickým rozsahom a plnými basmi. Reproduktory sú pripojené priamo k systémovému napájaniu, čo umožňuje vyššie maximálne zosilnenie.
Klávesnica MacBooku Pro má krídlový mechanizmus so štyrikrát stabilnejšími klávesami oproti tradičnému nožnicovému mechanizmu a s pohodlnejšou odozvou. Písanie na klávesnici je teraz tichšie. A na priestrannom trackpade máte viac miesta na gestá aj klikanie.

1.4 GHz štvorjadrový procesor Intel Core i5 (Turbo Boost až 3.9 GHz) so 128 MB eDRAM (možnosť doobjednať 2.8 GHz štvorjadrový procesor Intel Core i7)
8 GB LPDDR3 operačná pamäť 2133 MHz (možnosť objednať so 16 GB)
256 GB SSD úložisko (možnosť objednať s 512, 1 TB, alebo 2 TB SSD)

Displej Retina 13.3" s LED podsvietením a technológiou IPS, natívne rozlíšenie 2560 x 1600 bodov, podpora miliónov farieb, jas 500 nt, široký farebný gamut (P3), True Tone technológia
Intel Iris Plus Graphics 655
2 x Thunderbolt 3 (USB-C) s podporou pre nabíjanie, Display Port, Thunderbolt (až 40 Gb/s), USB 3.1 (až do 10 Gb/s)

Podsvietená klávesnica plnej veľkosti
Touch Bar s integrovaným snímačom Touch ID
Snímač okolitého osvetlenia
Force Touch trackpad na presné ovládanie kurzora a rozpoznávanie prítlaku s podporou akcelerácie, kreslenia s prítlakom a Multi-Touch gest

Wi Fi 802.11 ac, kompatibilné s 802.11 a/b/g/n
Bluetooth 5.0
Kamera FaceTime HD s rozlíšením 720p
Podpora videa:
- jeden externý displej s rozlíšením 5120 x 2880 / 60 Hz, milarda farieb
- až dva displeje s rozlíšením 4096 x 2304 / 60 Hz , miliarda farieb
- až dva displeje s rozlíšením 3840 x 2160 / 60 Hz , viac ako miliarda farieb
Natívny výstup Display Portu cez USB-C, výstup VGA, HDMI, Thunderbolt 2 cez adaptéry (predávajú sa zvlášť)
Stereo reproduktory s vysokým dynamickým rozsahom
3 mikrofóny
slúchadlový výstup 3.5 mm

Vstavaná lithium-polymérová batéria 58 Wh, výdrž až 10 hodín surfovania alebo prehrávania filmov z iTunes.
Pohotovostný režim až 30 dní
61W USB-C napájací adaptér.
Vstupné napätie 100 - 240 V / 50-60 Hz

Rozmery: 21.24 x 30.41 x 1.49 cm
Hmotnosť: 1.37 kg

Predinštalovaný software:
macOS Mojave

13-palcový MacBook Pro
61 W USB-C napájací adaptér
USB-C nabíjací kábel 2m


Podobné produkty z tejto kategórie