GoPro kamera HERO7 Black

GoPro Hero


Najuniverzálnejšia akčná kamera v novej verzii.

Dostupnosť: Informujte sa
Kód výrobcu:CHDHX-701-RW
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Nová verzia HERO 7 prináša predovšetkým šialene hladké video. Stabilizácia obrazu je rovnaká ako pri použití gimbalu, alebo podobného externého stabilizátaora. Ovláda až 16 hlasových povelov. HDR formát obrazu prináša úžasné snímky aj pri nízkej úrovni svetla.

Prehľad základných vlastností a noviniek:
Revolučná stabilizácia obrazu.
- Získaj dokonalú stabilizáciu ako s použitím stabilizátora. HERO7 Black predvída tvoje pohyby a vďaka tomu predtým roztrasené zábery sú teraz neskutočne plynulé.

Odolná + vodotesná
- Podeľ sa o zážitky, ktoré telefónom nezachytíš. HERO7 Black je odolná, vodotesná bez obalu až do 10 metrov a stvorená pre akékoľvek dobrodružstvo.

Hlasové ovládanie
- Venuj sa zážitku. Ľahko ovládaj HERO7 Black pomocou hlasových príkazov ako „GoPro, take a photo" a „GoPro, start recording".

SuperPhoto
- Získaj tie najlepšie fotografie. Automaticky. HERO7 Black inteligentne používa HDR, lokálne mapovanie tónov farieb a zníženie šumu pre optimalizáciu snímok.

Live Streaming
- Podeľ sa o svoj príbeh, tak ako ho práve prežívaš, v priamom prenose na Facebook Live. Streamované videá môžeš uložiť na SD kartu vo vysokom rozlíšení.

TimeWarp Video
- Zachytávajte super stabilizované časozberné videá počas akejkoľvek činnosti. Nastav až 30× zrýchlenie, aj dlhšia aktivita sa premení na pútavé video.

4K60 video + 12 MP fotografie
- HERO7 Black natáča ohromujúce 4K video pri 60 snímkach a zachytáva 12 MP fotografie, ktoré sú rovnako úžasné ako prežité okamihy.

8× Slo-Mo Video
- Vďaka ultra vysokému počtu 240 snímok za sekundu pri 1080p môžeš video spomaliť až 8×. Znovu si tak vychutnáš zábavné, zaujímavé aj epické okamihy v plnej paráde.

GoPro App
- Obsah sa sťahuje z GoPro do telefónu automaticky. Zdieľanie bude vždy jednoduché.

Pre dokonalý záber.
- Držiaky, rýchle nabíjanie, uchytenie, stabilizácia a mnoho ďalšieho.

- Kamera HERO7 Black
- The Frame (HERO7 Black/HERO6 Black/HERO5 Black)
- Dobíjacia batéria (HERO7 Black/HERO6 Black/HERO5 Black)
- Zakryvený nalepovací držiak
- Plochý nalepovací držiak
- Rýchloupínacia pracka
- USB-C kábel


Podobné produkty z tejto kategórie