TRACO Computers

Dokonaká dvojica - Apple Watch + iPhone

Prijmite hovor cez Watch, pokračujte cez iPhone. Ovládajte fotoapárat na iPhone cez Watch. Vytvorte si playlist v iPhone a počúvajte cez Watch. Zmerajte tep svojho srdca cez Watch a štatistiky si prezrite cez iPhone.
Toto a oveľa viac dokážu spolu Apple Watch a iPhone. Znásobte ich silu.

Apple Watch

Akcia týždňa

Celosklenený dizajn, vodeodolnosť, bezdrôtové nabíjanie - to je iPhone 8. Stále dobrý iPhone v obľúbenom formáte s výbornou cenou.
Tento týždeň s obalom a ochranným sklom zadarmo.

iPhone 8 - posledné kúsky na sklade

Nabíjajte štýlovo - nabíjajte bez drôtov

Ak vám už vadia zamotané káble, alebo potrebujete nabíjať aj viac zariadení naraz, bezdrôtová nabíjačka je tá správna voľba. Stačí položiť a nabíja sa. Bezdrôtové nabíjačky s Qi štandardom si môžete vybrať pre jedno, dve alebo az tri zariadenia.

Bezdrôtové nabíjačky

Ochráňte svoju investíciu

Pokazený Mac pár táýždňov po skončení záruky, rozbitý displej iPadu, ukradnutý iPhone? Všetko toto je možné riešiť bez finančných strát.
Informujte sa na predĺženie záruky, a poistenie proti náhodnému poškodeniu. Ochránite si svoju investíciu.

Viac info nájdete tu

Prenosné reproduktory pre každého

Relax pri vode, na chate, či v záhrade umocníte príjemnou hudbou. Prenosné reproduktory môžete mat pri sebe kdekoľvek a výber je naozaj široký.

Vyberte si

Vyskúšajte Wacom Cintiq

Rad kreatívnych pen displejov Wacom Cintiq prináša nové možnosti kreativity. Použite Cintiq Pro 32 pre absolútnu harmóniu s vašou prácou. Spolu s perom Wacom Pen Pro je navrhnutý na zvýšenie vašej produktivity, umocnenie prirodzeného pocitu pri práci a väčšu dokonalosť výsledku. Tvorte priamo na obrazovke s najprirodzenejším spôsobom.
Wacom Cintiq si od nás môžete zapožičať a vyskúšať - zadarmo.


Modely Wacom Cintiq

Kukučínova 3 Piešťany |  www.tracocomputers.sk