TRACO Computers

MacBook Pro so zľavou až 600€

Z nášho novoročného výpredaja dávame do pozornosti najhorúcejší tip - MacBook Pro 15", ktorý dopredávame so zľavou. Ušetríte až 600,-€.
Na sklade máme posledné kusy, nezaváhajte.

MacBook Pro 15"

Novoročný výpredaj

Lacnejší iPhone, obal, MacBook, alebo príslušenstvo? V novoročnom výpredaji nájdete veľké množstvo produktov s výraznými zľavami až do 90%. 

Vyberte si zlacnený tovar.

iPhone XS

iPhone XS je smartfón so skvelou výbavou, odolnosťou voči vode, úžasným displejom a vynikajúcimi fotoaparátmi. Teraz je aj výrazne dostupnejší - ceny začínajú na 777,-€

Dostupné modely iPhone XS

Nový MacPro je tu

Počítač, na ktorý ste čakali je tu. Výkon dotiahnutý do extrému splní očakávania všetkých profesionálnych grafikov, konštruktérov, programátorov, ale aj hráčov.
Prvé kúsky už prišli.

Poskladajte si svoj počítač snov

Tipy a triky pre iPhone

QuickTime Player je užitočná aplikácia, ktorá umožňuje okrem prehrávania filmov aj zaznamenávať to, čo sa deje na obrazovke počítača a jednoducho vytvárať inštruktážne videá.
Samozrejme môžete zaznamenávať aj to, čo sa deje na obrazovke Vášho iPhonu, resp. iPadu. Stačí pripojiť iOS zariadenia k Vášmu počítaču pomocou ligtning kábla, v QuickTime zvoliť volbu v menu Súbor -> Nový fimový záznam a ako zariadenie vybrať iPhone alebo iPad.
Takto môže aj zrkadliť obrazovku iPhonu, resp. iPadu na obrazovke Vásho počítača.


Máte otázky? Spýtajte sa!

Kukučínova 3 Piešťany |  www.tracocomputers.sk