TRACO Computers

Akcia týždna - Powerbanka ku každému iPhone XR / XS

Ak si kúpite tento týždeň iPhone XR, alebo iPhone XS/XSmax, v našej akcii týždňa k nemu dostanete elegantnú powerbanku Mipow Power Tube 3000. Na dovolenke sa vám určite zíde.
Akcia trvá do 21.7.2019.
Na tieto produkty sa nedá aplikovať žiadna ďalšia zľava.

iPhone XR/XS

Nový Macbook Air

MacBook Air má teraz skvelý Retina displej s technológiou True Tone a ešte výkonnejší procesor za fantastickú cenu od 1 249,- €
Predchádzajúce modely dopredávame za výrazne znížené ceny!
Macbook Air

Nový Macbook Pro 13

Macbook Pro 13'' bol práve inovovaný! Teraz je už v základe vybavený Touch Bar technológiou a integrovaným senzorom Touch ID. Ceny už od 1 499,-€
Predchádzajúce modely vypredávame za znížené ceny!

Macbook Pro

Splátky bez navýšenia od spoločnosti HomeCredit

Nákup na splátky bez navýšenia má svoje obrovské čaro. Ak sa rozhodnete nulové navýšenie využiť, nielen že si celkovú sumu rozdrobíte na menšie čiastky, ale v súčasných podmienkach dokonca ušetríte. U nás si vietie zriadiť splátky na 10 mesiacov s nulovou akontáciou, to všetko z pohodlia domova.

Vyberte si z našej širokej ponuky

Správa mobilných zariadení (MDM)

Zuludesk je cloudové MDM vyvinuté a prispôsobené pre školské prostredie.
Jeho hlavnou výhodou je vynikajúcia integrácia s Apple School Managerom (pre správu školských Apple účtov a licencií) a aplikáciou Apple Classrom (kontrola žiackych zariadení).
Zuludesk podporuje všetky Apple zariadenia.

Viac info nájdete TU

Výkup zariadení

Chcete vymeniť starý za nový? Žiaden problém. Váš starý mobil alebo počítač vykúpime a cenu odrátame pri kúpe nového. Jednoducho, rýchlo, férovo.

Kontaktujte našich obchodníkov

Kukučínova 3 Piešťany |  www.tracocomputers.sk