TRACO Computers

Objavte nový iPad

Úplne nový iPad 9.7" je výkonný pre každú úlohu a pritom dostatočne malý, aby ste si ho vzali kamkoľvek so sebou. Teraz ho viete naplno využiť aj s podporou Apple Pencil.
Vyskúšajte si nový iPad u nás v predajni. Prvé kúsky už máme na sklade.

Môžete si objednať.

Aprílové zľavy s JBL

S JBL počúvajte bezdrôtovo a nabíjajte donekonečna. V ponuke sú výkonné prenosné Bluetooth reproduktory s kvalitným stereo zvukom a powerbankou v jednom. Teraz v aprílových bláznivých cenách modely Flip 4, Charge 3, alebo Xtreme vo viacerých farebných prevedeniach.
Ktorý bude ten váš?

Akciové reproduktory JBL.

Zľava 5% na všetky MacBooky Pro

Nepremeškajte jedinečnú aprílovú zľavu 5% na elegantné a výkonné modely notebookov Apple MacBook Pro 13" a MacBook Pro 15".
Zľavu si uplatníte v predajni alebo cez náš e-shop. 

Vyberte si model a využite zľavu.

Opäť dostupný Bose Soundlink Mini

Užívaj si hudbu kamkoľvek pôjdeš so SoundLink Mini II od Bose, mimoriadne kompaktným zariadením, ktoré sa zmestí do ruky. Vylepšená verzia populárneho prenosného reproduktora s úlne prirodzeným zvukom má výrazne hlbšie basy a nové funkcie.
Na výber sú dve farebné prevedenia - Carbon Black, alebo Pearl White.Bose Soundlink Mini

Uľahčite si život!

Kábel USB-C to Lightning prepája váš iPhone, iPad alebo iPod s novými modelmi počítačov Apple pre synchronizáciu a nabíjanie. Môžete ho použiť aj s Apple 29W USB-C napájací adaptérom a využiť funkciu rýchleho nabíjania na 12,9-palcový iPad Pro.

Objednaj si práve tu.

Kukučínova 3 Piešťany |  www.tracocomputers.sk