TRACO Computers

Ku každému iPhone ochranné sklo

Keď si teraz kúpite u nás akýkoľvek model iPhone, dostanete k nemu zadarmo ochranné sklo.

Vyberte si iPhone

Splátky bez navýšenia

Nový iPhone, ale aj iPad, alebo Mac môžete teraz kúpiť na splátky a nepreplatíte ani cent.

Informujte sa o podmienkach

Nové tašky na prenosné počítače

Práve k nám dorazili inovované modely tašiek na prenosné počítače obľúbenej značky TUCANO. Postarajte sa o svoj Macbook.

TUCANO novinky

Tipy a triky pre mac OS

Content Cachin je nová funkcia v mac OS High Sierra. Sprístupňuje existujúcu službu Caching zo servera Server.app všetkým zákazníkom, aby ju mohli používať napr. doma, alebo v prostredí, kde je konfigurácia a inštalácia servera príliš nákladná.
Content Caching znižuje využitie šírky pásma internetového pripojenia a urýchľuje inštaláciu na podporovaných zariadeniach tým, že na tomto počítači ukladá aktualizácie softvéru, aplikácií a obsahu iCloude do vyrovnávacej pamäti. Jej obsah je potom možné využiť napr. pre iOS zariadenia, pripojené k počítaču cez USB, alebo na počítačoch, ktoré zdieľajú internetové pripojenie tohto počítača.
Ak máte viac otázok, kontaktujte náš servis.

Servis TRACO Computers

ADOBE Promo

Od 29. januára do 2. marca 2018 bude prebiehať promo akcia na nové licencie ADOBE CC (komplet, aj single app) pre majiteľov starých licencií ADOBE CS3 - CS6. Usporíte tak až 240 € ročne pri "All aps", alebo 120€ ročne pre jednotlivú aplikáciu ADOBE CC.

Kontaktujte nás

Kukučínova 3 Piešťany |  www.tracocomputers.sk