Ak máte problémy s prezeraním tohto emailu, prosím kliknite sem pre prevzatie vo webovom prehliadači.

TRACO Computers
Zľava mesiaca - Beats

Zľava mesiaca - Beats

Oslavujte s nami naše 25. narodeniny s ďalšou skvelou akciou. Tento mesiac všetky slúchadlá Beats kúpite u nás so zľavou 25%.

Slúchadlá Beats
Software zadarmo

Software zadarmo

Spoločnosť Apple uviedla viacero updatov populárnych aplikácií pre Mac OS X aj pre iOS. Navyše sú teraz zadarmo pre všetkých užívateľov. Balík programov pre kanceláriu iWork (obsahuje Pages, Keynote, Numbers), ako aj multimediálne programy iMovie pre spracovanie videa a GarageBand pre nahrávanie a spracovanie hudby sú teraz voľne stiahnuteľné z App Store.

Stiahnite si aktualizované aplikácie
Hudobné štúdio do vrecka

Hudobné štúdio do vrecka

Keď už máte zadarmo najnovšiu verziu GarageBandu, je dobré ho využívať a spraviť si doma malé štúdio. Spoločnosť IK Multimedia ponúka viacero prevodníkov a zariadení na pripojenie hudobných nástrojov k počítaču, iPhonu, či iPadu. Vyberte si ten najvhodnejší pre seba a ideme. Na štvrtú: raz, dva, tri, štyri - Born to be Wild ...

Doplnky od IK Multimedia
Go+Play so zľavou

Go+Play so zľavou

Aby bola hudba kompletná, treba aj poriadny zvuk. Teraz si môžete kúpiť populárne prenosné reproduktory Harman Kardon Go+Play White so zľavou 25€.
Neváhajte!

Harman Kardon GO+PLAY White
Nová redukcia na USB-C

Nová redukcia na USB-C

Máme pre vás ďalšiu redukciu pre nové počítače s USB - C konektormi. Táto prináša Minidisplay Port konektor pre pripojenie napr. Apple Cinema Display, alebo iných monitorov. Samozrejmosťou sú štandardné USB konektory a čítačka micro SDXC kariet.
Dostupné na sklade v striebornom aj tmavošedom prevedení

Hyper USB-C s Minidisplay Port
Financovanie

Predaj na splátky

Vernostný program

Vernostné zľavy

Zľavy pre študentov a učiteľov

Zľavy pre študentov a učiteľov

Tento email Vám bol zaslaný spoločnosťou TRACO Computers, s.r.o., Kukučínova 3 Piešťany