TRACO Computers

Tašky lacnejšie o 25%

K 25. výročiu založenia TRACO Computers máme pre vás tento mesiac ďalšiu zľavu mesiaca. Až do konca februára všetky tašky a obaly na notebooky kúpite u nás so zľavou 25%.
Platí pre nákup cez eshop aj v predajni.
Oslavujte s nami!

Vyberte si

Zrekonštruovaná predajňa

Všetky úpravy sme stihli, aj vymaľovať, aj zmontovať nový nábytok, takže odteraz vás obslúžime v krajšej predajni na Kukučínovej 3 v Piešťanoch.

Kontakt

Nové disky pre nové počítače

V nových modeloch externých diskov sa spája kvalita a funkcionalita firmy LaCie s čistými tvarmi Porsche Design. Teraz už aj s konektorom USB-C pre jednoduchšie pripojenie k novým modelom notebookov Apple.

LaCie disky

Tipy pre iOS

Ak máte iPhone 6S, alebo iPhone 7 s novým 3D touch displejom, môžete využívať nové možnosti na klávesnici iPhone pri písaní. Stačí kdekoľvek na klávesnici zatlačiť a tá sa prepne do touchpadu a môžete prechádzať kurzorom po napísanom texte. Silnejším stlačením a následným ťahaním po displeji ľahko označíte text pre ďallšie úpravy.
Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás. 

Kontakt na servis

iPhone za skevé ceny

Teraz je správny čas na zmenu, viaceré modely iPhone sú teraz lacnejšie. Napríklad nový iPhone 6S Môžete mať teraz už od ceny 559,-€. Najdostupnejší iPhone 5S stojí 329,-€.

Vyberte si iPhone

Kukučínova 3 Piešťany |  www.tracocomputers.sk