Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
 
iPad v kancelárii
Zefektívnite Vaše každodenné pracovné úlohy s aplikáciami, ktoré zjednodušujú procesy, poskytujú aktuálne informácie a celkovo zlepšujú pracovné aktivity. Preskúmajte všetky možnosti, ktoré iPad prináša a ako Vám môže pomoc zmeniť Váš pracovný štýl.

Pristupujte k domumentom
iPad Vám dáva okamžitý prístup ku všetkým vašim dôležitým dátam. Navyše vďaka jednoduchému ovládaniu a dostupným biznis aplikáciám môžete čítať a editovať Microsoft Office a iWork dokumenty, ladiť prezentácie, anotovať PDF atď.

Editujte pracovné dokumenty
iPad Vám umožňuje pokračovať v práci na dôležitých veciach, aj keď nie ste priamo v kancelárii. S prepracovanými a výkonnými aplikáciami na svojom iPadu môžete pracovať s dokumentmi Microsoft Office, ako je Word, Excel a PowerPoint, kdekoľvek. Vďaka tomu sa Vaša produktivita niekoľkonásobne zvýši.


Vytvárajte formuláre
iPad zjednodušuje všetky dôležité úlohy, či už ide o riadenie skladu, sledovanie zásielok alebo vydávanie faktúr. S iPadom a dostupnými aplikáciami v obchode App Store môžete nájsť hotové riešenie, ktoré Vám prinesú nové možnosti a zjednoduší Vašu prácu. 
Preskúmajte výber biznis aplikácií. ( http://www.apple.com/uk/ipad/business/apps/ )


Zúčastnite sa stretnutia aj keď nie ste v kancelárii
Neuveriteľne tenký a ľahký dizajn iPadu, 10-hodinová batérie a možnosti bezdrôtového pripojenia robia z iPadu mobilná kancelária. Zúčastnite sa alebo vytvárajte online schôdzky s Vašimi klientmi, zdieľajte agendu a prepojte sa pomocou video hovorov s funkciou FaceTime. Vďaka iPadu môžete jednoducho prezentovať a zdieľať Vaše nápady.


Robte si poznámky
V iPade dokážete písať a organizovať poznámky tak, ako potrebujete a ako ste zvyknutý. Či už preferujete písanie na klávesnici, písanie rukou alebo diktovanie poznámok, vždy nájdete tú správnu aplikáciu pre Vás. iPad je vďaka svojmu tenkému a ľahkému dizajnu a naladenému systému vždy pripravený pre záznam dôležitých informácií.


Fakturujte a predávajte
iPad je perfektný mobilný pomocník pre Váš biznis. S jeho pomocou dokážete spravovať a riadiť Vaše podnikové financie odkiaľkoľvek. S veľmi rýchlym bezdrôtovým pripojením a 10-hodinovou výdržou na batériu, môžete byť pripojení celý deň a riešiť predaja kedykoľvek a kdekoľvek.

Pracujte s Vašimi zákazníkmi.
iPad je skvelý mobilný predajný nástroj, vďaka ktorému môžete pracovať s Vašimi zákazníkmi, aj keď nie ste v kancelárii. Vďaka bezdrôtovej konektivite máte možnosť spravovať zákaznícka a predajné dáta a sledovať vzťahy so zákazníkmi odkiaľkoľvek.


Brainstormujte
S iPadom môžete jednoducho usporiadať Vaše myšlienky a nápady a tapnutím je zdieľať s ostatnými. Použite Váš iPad na tvorbu profesionálne vyzerajúcich návrhov a nápadov, zdieľajte zápisy z rokovaní a anotujte PDF dokumenty. To všetko je s iPadom možné.


Prezentujte
iPad je ideálne zariadenie pre prezentácie či už sú v PowerPoint formáte alebo v Keynote. Od schôdzok s klientmi až po prezentácie pre vedenie firmy, na iPadu buď môžete prezentovať priamo alebo Vašu prezentáciu nazdieľať na projektor alebo televízii.

 
 
 
 
 
 
loader