Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Chytrá športová fľaša Moikit Gene prichádza s úplne revolučným, bezkonkurenčne presným spôsobom merania hydratácie, ktoré navyše neznižuje kvalitu tekutiny. Najmä pri cvičení a náročnej fyzickej aktivite je správne doplňovanie tekutín zásadné. 

Chytrá športová fľaša Moikit Gene prichádza s úplne revolučným, bezkonkurenčne presným spôsobom merania hydratácie, ktoré navyše neznižuje kvalitu tekutiny. Najmä pri cvičení a náročnej fyzickej aktivite je správne doplňovanie tekutín zásadné. Preto vám Moikit Gene pomôže vytvoriť zdravé hydratačné návyky.

Čitateľný LCD displej zobrazuje plnenie denného hydratačného ciela v percentách, podrobný prehľad a história je k dispozícii v programe Moikit pre chytré zariadenia, s ktorou sa Moikit Gene synchronizuje cez Bluetooth 4.0. S ohľadom na vaše fyzické parametre a aktuálnu záťaž dokáže algoritmus DPATO vypočítať, či je čas doplniť tekutiny, na čo vás upozorní notifikácia na telefóne a ikonka na displeji Gene. A pozor! Unikátna technológia SmartStraw ™ vám dovolí piť z chytrej fľaše Moikit Gene ako naklonením, tak aj slamkou!

S optimálnou veľkosťou 700 ml, pevným a vodeodolným prevedením a výdržou batérie až 25 dní sa Moikit Gene stane nerozlučným partnerom každého športovca.

Objem:
700 ml


loader