Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

S inovovanou konštrukciou dodávajú slúchadlá ešte hlbšie basy a excelentný zvuk v celom spektre. Vďaka precíznemu spracovaniu a pokročilej konštrukcii reproduktorov počujete hudbu tak, ako dnešný umelci a producenti chcú, aby ste ju počuli. Zažite skvelý zvuk v podaní značky Marshall.

Ľahká konštrukcia spoločne s pohodlnými, veľmi mäkko polstrovanými náušníkmi, zaistí maximálne pohodlie a vyššiu stabilitu pri nosení. Pohodlnému noseniu slúchadiel prispieva aj nastaviteľná výška hlavového mosta. Náušníky v kombinácii s pohodlným prevedením vám dovolia počúvať hudbu po celý deň bez rušenia.

U slúchadiel Marshall Major II oceníte ich skladaciu konštrukciu, vďaka ktorej sa skvelo hodia k prenosnému hudobnému prehrávaču. Nechýba ani ovládanie umiestnené na kábli, v ktorom je tiež integrovaný mikrofón, takže slúchadlá s úspechom využijete aj na telefonovanie.

Rock 'n' roll ovplyvnil svet a žiadna značka neovplyvnila Rock 'n' roll viac ako Marshall. Zrodením značky Marshall sa tiež zrodil nový zvuk Rock 'n' rollu. Revolučné zosilňovače Marshall začala používať väčšina rebelov, ako napr. Jimi Hendrix, The Who, Eric Clapton alebo Richie Blackmore. So zvukovými systémami Marshall máte možnosť si vychutnať zvuk legendy v oblasti audiotechniky. 

Mäkké náušníky
Bez ohľadu na to, aká ťažká je hudba, tieto super mäkké náušníky budú na vašich ušiach vytvárať pocit ľahkosti

Konektor
Obojstranný kábel s mikrofónom a ovládaním je úplne odnímateľný, takže sa môžete rozhodnúť na akej strane ho chcete nosiť. Použite voľný 3.5mm konektor na druhom slúchadle a zdieľajte hudbu s niekym iným

Mic & Remote
Vstavaný mikrofón umožňuje prijímať hovory alebo záznam hlasových poznámok prostredníctvom vášho zariadenia

Zložiteľná konštrukcia
Skladací dizajn pre ľahké skladovanie a prepravu

  • Typ 40mm dynamický menič
  • Impedancia 64Ω
  • Citlivosť 100 mV @ 1 kHz = 99 dB SPL
  • Frekvenčný rozsah 10 Hz - 20 kHz

loader