Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Základné vlastnosti:

- mobilná zvuková karta vreckových rozmerov
- vysokokvalitný 1/4 "-XLR combo vstupný konektor pre pripojenie mikrofónu, gitary alebo linky
- vypínateľné 48V fantómové napájanie mikrofónov
- kvalitný mikrofónnya a nástrojový predzosilňovač s nízkym šumom a s ovládaním úrovne
- 24bit A/D prevodníky
- MIDI In
- LED indikácia stavu zariadenia a úrovne signálu
- Odolná a robustná konštrukcia
- Napájané mobilným zariadením alebo USB (pokiaľ sa používa v pripojení s počítačom Mac)
- Priložený 30-pin, Lightning, USB a MIDI kábel

iRig PRO je univerzálna „all in one“ zvuková karta pre iOS zariadenia a Mac. Pomocou nej môžete vytvoriť profesionálny záznam prakticky kdekoľvek. Pripojiť je možné mikrofón, gitaru, linku, alebo MIDI zariadenie.
iRig PRO bez problémov zmestíte do vrecka. Napriek miniatúrnym rozmerom bol navrhnutý tak, aby zvládol širokú škálu vstupných zvukových signálov a bol profesionálnym spoločníkom muzikantom a skladateľom na cestách.
Vďaka týmto astribútom sa iRig PRO radí medzi nejuniverzálnejšie kompaktné zvukové rozhrania na trhu. Užívateľ si jednoducho pripojí dynamický či kondenzátorový mikrofón, gitaru, basu či iný Hi-Z nástroj, linkový zdroj signálu, alebo akékoľvek MIDI zariadenie a môže hrať kdekoľvek a kedykoľvek.
Jeho audio a MIDI vstupy môžu byť použité súčasne, takže behom nahrávania gitary či spevu môžete ovládať použitý SW cez kontrolér alebo pedál pre prepínanie presetov, či napr. meniť parametre efektov.
iRig PRO je napájaný pomocou iPhone, iPad alebo iPod touch. V prípade použitia s počítačmi Mac je napájaný cez USB. Pri použití nástrojov alebo dynamických mikrofónov sa môže vypnúť fantomové napájanie.
V prípade použitia kondenzátorového mikrofónu zaisťuje fantomové napájanie mikrofónu 9V baterka (je súčasťou balenia).
iRig PRO ponúka tiež štandardný MIDI vstup pre priipojenie MIDI zariadenia, ako sú midi klávesnice, kontroléry apod.
iRig PRO je kompatibilný s Core Audio a Core MIDI takže môže byť použitý s akoukoľvek audio a MIDI aplikáciou pre spracovanie hudby na zariadeniach iOS a Mac OS, bez potreby inštalovat ďalšie ovládače (plug-and-play).

Softvér a mobilné aplikácie:
iRig PRO je dodávaný s rozsiahlou sadou tých najlepších hudeobných aplikácií, vytvorených IK Multimedia, ako sú AmpliTube, VocaLive, SampleTank, iGrand a iRig Recorder, a je kompatibilní s väčšinou ďalších dostupných aplikácií pre spracovanie audio a MIDI signálu na mobilných zariadeniach.
Navyše, všetky tieto aplikácie spolupracujú s Audiobus integráciou, ktorá ponúka skutočne kompletný set-up pre tvorbu všetkých štýlov hudby.
Mac užívatelia sa naviac môžu tešit na prémiový software značky – AmpliTube Custom, free verziu AmpliTube Metal,  T-RackS Custom Shop a free verziu T-RackS Classic, SampleTank XT s viac ako 1GB zvukov. Všetky programy je možné spustiť samostatne (stand alone), alebo ako plug-in vo všetkých známych nahrávacích programoch na tvorbu hudby. Samozrejmosťou je potom kompatibilita iRig PRO so všetkými týmito programami.


loader