Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Nový iPad Air bol navrhovaný ako zariadenie, ktoré má byť plné protichodných požiadaviek - vytvoriť zariadenie, ktoré je nesmierne výkonné, ale tak tenké a ľahké, že takmer zabudnete, že ho tu máte. Prístroj, ktorý vám pomôže robiť úžasné veci a to kdekoľvek. iPad Air 2 je všetko. A ešte niečo navyše.
 
Nie je to len tenší displej. Je to lepší displej. 
 
Ak chcete vytvoriť úžasne tenkú siluetu iPadu Air 2, začali sme s prepracovaním displeja Retina, spojením troch vrstiev displeja do jednej. Nielenže to spravilo displej tenším, ale aj lepším, so živšími farbami a väčším kontrastom. Potom sme pridali antireflexnú vrstvu, takže iPad Air 2 má najmenej odleskov spomedzi všetkých tabletov na svete.
 
Masívny výkon. Vo svojej najminimalistickejšej podobe.
 
S novým čipom A8X prináša 2,5 násobné zvýšenie grafického výkonu a 40% nárast výkonu oproti predchádzajúcej generácii iPadu Air. Prináša Vám prepracovanú a detailnú grafiku a vizuálne efekty. Je o 18 % tenší ako predchádzajúce generácie iPadov. iPad Air 2 je tak výkonný, ako väčšina osobných počítačov. A8X je energeticky šetrný, takže si naďalej môžete užívať 10-hodinovú životnosť batérie, ktorá vám umožní pracovať, hrať, surfovať a nakupovať po celý deň. 
 
iPad 2 Air je dodávaný s našou pokrokovou technológiou Touch ID. Tá Vám ponúka novú úroveň zabezpečenia, pretože používate najdokonalejšie heslo - Váš odtlačok prsta. Môžete ním okamžite odomykať, bezpečne nakupovať v iTunes a App Store a s iOS8 teraz omnoho viac.
 
Dve úžasné kamery. Inteligentne zamaskované ako iPad.
 
Nová kamera iSight je náš najlepší fotoaparát v iPade vôbec, pokročilé optiky, vylepšený snímač a výkonný Applom-navrhnutý procesor obrazového signálu. K dispozícii sú nové funkcie, ako panoráma, časozberné videá, slo-mo, sériové snímanie a režim časovač. Predná FaceTime HD kamera bola upravená tiež s vylepšeným snímačom a väčším množstvom pixelov pre ešte lepší výkon pri nízkom osvetlení. Výsledkom? Všetky vaše fotografie, videá, video hovory a selfies - vyzerajú neuveriteľne.
 
Rýchlejšie Wi-Fi. Dobré veci prichádzajú k tým, ktorí nečakajú.
 
Wi-Fi na iPad Air 2 je veľmi jednoduché - viac ako dvakrát rýchlejšie ako predchádzajúca generácia - a tak sťahovanie filmov a streamovanie videa zaberie menej času. A model Wi-Fi + Cellular je vybavený rýchlejšou a pokročilejšou bezdrôtovou technológiou 2 generácie.

iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote sú teraz zadarmo. Aplikácie nájdete v App Store a sú perfektne optimalizované, pre najpokročilejší mobilný operačný systém iOS 8.
 

 • čip: dvojjadrový procesor Apple A8X so 64-bit architektúrou
 • displej: 9.7" Retina displej s LED podsvietením, lesklý (IPS technológia), multidotykové ovládanie (Multi-Touch), rozlíšenie 2048 x 1536 bodov, 264 bodov na palec
 • iSight kamera: 8 megapixelová s podporou HD nahrávania 1080p, video stabilizácia, autofocus, panoráma, slo-mo
 • FaceTime kamera: 720p HD video, 1.2 MP foto, Time Laps, 3x video zoom
 • senzory: Touch ID, senzor okolitého svetla, akcelerometer, trojosí gyroskop, digitálny kompas, M8 pohybový koprocesor
 • bezdrôtové technológie: WiFi rozhranie (802.11a/b/g/n/ac) s dual-band MIMO 2,4GHz a 5GHz, Bluetooth 4.0
 • podpora príloh: jpg. tiff. gif. doc. docx. htm. html. key. numbers. pages. pdf. ppt. pptx. txt. rtf. xls. xlsx. vcf.
 • audio: vstavaný reproduktor a mikrofón HE-AAC, AAC, MP3, MP3 VBR, Apple Lossless, AIFF, WAV, Dolby Digital 5.1 cez Apple Digital AV Adapter (predávaný samostatne)
 • video: H.264 1080p, .m4v, .mp4, .mov, AirPlay zrkadlenie pre Apple TV (2/3gen.) 720p, AirPlay video streaming pre Apple TV (3 gen.) 1080p, (2 gen.) 720p
 • pripojenia: vstavaný  Lightning konektor, 3.5mm stereo jack
 • batéria: 27.3 watt lítium-polymerová batéria s výdržou až do 10 hodín
 • inštalované programové vybavenie: AirDrop, AirPlay, ovládacie centrum, iCloud Drive, Safari, Mail, iBooks, Photos, Maps, FaceTime, Messages, AppStore, iTunes Store a ďaľšie
 • systémové požiadavky: synchornizácia s počítačom vyžaduje Mac OS X v10.6.8 a novší, Windows 8, Windows 7, Vista, XP
 • Rozmery
 • rozmery: výška 240mm, šírka 169.5mm, hrúbka 6.1mm
 • hmotnosť: 437g

iPad, USB kábel s Lightning konektorom, USB napájací adaptér

loader