Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Vysoko kvalitný fotografický skener s úspornou techn. Epson ReadyScan LED

Skenujte s týmto pokročilým fotografickým skenerom fotky a filmy jednoducho a rýchlo vďaka intuitívnemu ovládaniu. Obsahuje inovatívnu technológiu Epson ReadyScan LED pre nízky príkon a okamžité skenovanie.

kener Epson Perfection V500 je navrhnutý, aby vyhovel požiadavkám amatérskych fotografov. Inovatívna technológia Epson ReadyScan LED používa ako zdroj svetla bielu LED lampu, ktorá zaručuje nízky príkon a prakticky okamžité spustenie.

Vstavaná jednotka na skenovanie priehľadných materiálov umožňuje skenovať filmové negatívy a pozitívy až stredného formátu. Technológia DIGITAL ICE odstráni prach a škrabance z farebných filmov, technológia Epson Easy Photo Fix™ pomôže zachovať a obnoviť staré obrázky.

Rýchle a úsporné skenovanie – biela LED lampa nepotrebuje prakticky žiadne zahrievanie a spotrebováva menej energie.
Všestranné skenovanie filmov – skenujte množstvo veľkostí, vrátane 35 mm filmových pásov, diapozitívov a filmov stredného formátu.
Automat. odstránenie prachu a škrabancov – techn. Epson DIGITAL ICE odstráni z poškodeného farebného filmu prach a škrabance.
Vysoké rozlíšenie – skenujte s rozlíšením až 6 400 dpi vďaka technológii Epson MatrixCCD®.
Vynikajúce skenovanie dokumentov – skenujte taktiež rozsiahle textové dokumenty s voliteľným automatickým podávačom papiera.
Nový nástroj Epson Scan – obsahuje vysokokompresné skenovanie do súb. PDF, vkladanie profilov ICC a zlepšenú reprodukciu farieb.
Zjednodušuje rozsiahle skenovanie – štyri jednoduché tlačidlá – Štart, Kopírovať, Skenovať do e-mailu a Skenovať do PDF.

Podporuje Windows a Mac OS® X 10.2.8 alebo novší

loader