Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

EFI Colorproof XF - prvotriedne riešenie pre digitálny nátlačok, certifikovaný nátlačok a produkčnú tlač.
Hlavní funkcie EFI Colorproof XF:
- EFI Colorproof XF podporuje mezinárodne uznávané grafické formáty, vrátane PostScript, PDF, JPEG, TIFF, TIFF/IT, Scitex CT/LW, Delta List a DCS
- dômyselná správa farieb založená na celosvetovo uznávaných ICC profiloch poskytuje takmer neobmedzené možnosti pre dosiahnutie nátlačkov s kontrolou farieb od zaznamenania obrázku cez monitor, spracovanie, až po odovzdanie na výstupné zariadenie
- kompatibilita s najnovším formátom pre výmenu dát JDF
základná konfigurácia EFI Colorproof XF štandardne obsahuje výstup pre rôzne technológie - atramentové, laserové a iné tlačiarne do formátov A3+ / A2, s výstupnými modulmi potom aj solventné tlačiarne.
- novo navrhnuté grafické užívateľské rozhranie (GUI) poskytuje novú úroveň jednoduchosti použita, skracuje dobu zaučovania obsluhy a zvyšuje produktivitu.
- nativní podpora platformy Windows i Mac OS X.

EFI Colorproof XF sa skladá z troch dúčastí:
1) EFI Colorproof XF Server - hlavné výpočtové nátlačkové a tlačové úlohy prebiehajú na EFI Colorproof XF Serveri, který môže pracovať nezávisle od klientskej stanice kdekoľvek na serveri, prípadne aj rovnakej stanici ako klient. Vyznačujesa tým, že je to "len" aktívna ikona na hlavnej lište systému počítača. Odtiaľ se Server spúčťa či vypína, na tomto počítači je nainštalovaný hardwarový kľúč a aktivuje se tu tzv. "licence file", ktorý určuje, ktoré zásuvné moduly sú prístupné, alebo nie.
Rovnako tak sú tu dostupné "on-line" updaty ako samotného programového vybavenia, tak aj možnosť sťahovania "továrnych" ICC profilov okamžite použiteľných pre tlač na materiály EFI, či materiály výrobcov tlačiarní.

2) EFI Colorproof XF Client - je užívateľské rozhranie spolupracujúce s EFI Colorproof XF Serverom, ktoré umožňuje ovládanie jeho funkcií. Klienta je možné nainštalovať na neobmedzený počet pracovných staníc a server tak ovládať z viacerých pracovných staníc.
S nejmodernejšou architektúrou klient-server a s modulárnou koncepciou tohoto systému môžete vytvoriť nátlačkové riešenie, ktoré bude vyhovovať súasným požiadavkám firmy a pritom budete mať istotu, že toto riešenie bude schopné vyvíjať sa a rásť s vami a vašimi nárokmi.

S trojvrstvovou architektúrou možností a pomocou klientskych staníc Colorproofu XF je možné priraďovať špecifické práva pre prístup a správu každej stanice.
Vrstvy EFI ColorProffu sú:

a) Správca (Administrator) - má naprostú kontrolu nad pracovnými postupmi v EFI Colorproof XF, vrátane nastavovania a konfigurácie software, priraďovania prístupových práv, riadenia kalibrácie a nátlačku, zobrazovanie / pridávanie úloh, tlače / zastavovanie / rušenie úloh, zmeny priority úlohy, prepisovanie nastavení pracovného postupu nastaveniami pre danú úlohu atď.
b) Užívateľ (User) - môže zobraziť všetky úlohy v ktoromkoľvek pracovnoím procese, kterého sa účastní, môže však spravovať len spracovanie svojich vlastných úloh. Užívateľ nemôže zmeniť žiadne pracovné stanice, ale potrebuje vykonávať nastavenia pre jednotlivé úlohy.
c) Monitor úloh (Job Monitor) - je základný nástroj spolupracujúci s EFI Colorproof XF Serverom. Užívateľ môže prehliadať (Preview), pridávať, rušit a presúvať jednotlivé súbory (Joby) vo workflow.

3) EFI Colorproof XF Output Option (v základnej konfigurácii Printer Option M) - modulárna koncepcia EFI Colorproof XF poskytuje úžívateľom najširšiu ponuku možností výstupných zariadení (Output Option) - nátlačkové riešenie sa tak dá "ušiť" na mieru vlastným pracovným postupom a dostupným zariadeniam. Jeden výstupný modul Output Option M je dodávaný s každým EFI Colorproof XF Serverom v základnej zostave. Naviac je možné zakúpiť a nainštalovať neobmedzený počet modulov Output Option - jedná sa teda o skutočnú podporu viacerých tlačiarní. Po dokúpení ďalších Printer Option (M, XL, XXL, OKI moduly, VUTEK, RASTEK a jiné) je teda možné ovládať v jednom okamihu vícero tlačiarní naraz.
EFI Colorproof XF ponúka tri možnosti výstupu v závislosti na veľkosti tlačiarne - Printer Option M (tlačiarne A3/A2 alebo do šířky formátu 17"), Printer Option XL (tlačiarne do šířky formátu 18"-24") a Printer Option XXL (tlačiarne so šírkou formátu nad 25").

Při rozhodování se nemusíte zabývat technologií - velikost je to jediné, o čem musíte sami rozhodnout! Např. Modul M podporuje inkoustové i laserové tiskárny.

loader