Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Balík programov Corel Draw Graphics Suite tentoraz aj pre domácnosti a študentov, predstavuje sadu komplexných nástrojov pre prácu ako s vektorovou, tak aj bitmapovou grafikou pre profesionálne nasadenie aj amatérsku kreatívnu tvorbu.

Viacúčelová profesionálna grafická sada

Všetko, čo potrebujete pre profesionálne grafické ilustrácie, rozvrhnutie stránok, prevod rastrov, úpravy fotografií, webovú grafiku a animáciu v jednej kompletnej sade integrovaných aplikácií, ktoré sa ľahko ovládajú aj používajú.
Jednoduché ovládanie a používanie

Jednoduché začatie práce a rýchle pochopenie integrovaných výukových nástrojov, užitočná výukové videá, vysvetlenie dizajnu od odborníkov a vizuálne bohatá online príručka. Súčasťou krabicovej verzie je tlačená viazaná farebná príručka.
Cenný digitálny obsah

Prvýkrát v histórii môžete obohatiť svoje návrhy o viac ako 1000 profesionálnych písiem, vrátane písiem Helvetica ®, Garamond ® a FRUTIGER ®. Môžete tiež využiť digitálny obsah, napr prvotriedne kliparty, voľne použiteľné fotografie a šablóny vozidiel.
Presná kontrola a jednoduché zdieľanie

Výstup na širokú škálu médií, od charakteristických logotypov a značiek až po pútavé marketingové materiály, webovú grafiku, billboardy a potlače na automobily. Možnosti exportu umožňujú porovnanie formátov súborov pred vykonaním exportu, takže môžete optimalizovať nastavenia a zabezpečiť tak najvyššiu kvalitu súborov.
Špičková kompatibilita súborov

Vďaka špičkovej kompatibilite súborov môžete svoje výtvory kdekoľvek upravovať a zdieľať. Desiatky podporovaných formátov, vrátane formátov PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD a docx, umožňujú rýchly a ľahký import a export súborov.

loader