Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Tlačiareň Canon PIXMA iX6850 je vo všetkých smeroch finančne výhodná, s fototlačou až do formátu A3 + as atraktívnymi sieťovými službami. Jej špecializáciou je farebná tlač v ohromujúci kvalite vo formátoch od 10 × 15 cm až do A3 +! Ako záruku profesionálneho výsledku berte systém 5 atramentov , Rozlíšenie 9600x2400 dpi a tlačovú technológiu Canon FINE pre výnimočné detaily. Iste sa osvedčí aj pre prémiovo vyzerajúce dokumenty odvolávajúce uplatní dva tlačové zásobníky pre vloženie fotografického aj bežného papiera zároveň. 

Svoje funkcie dáva k dispozícii aj pre viac PC as ľahko zvládnete tlač i priamo z cloudových služieb a mobilných zariadení . Do chytrých zariadení stiahnete aplikáciu Canon PIXMA Printing Solutions a rovno tlačte alebo skenujte. Mimo to môžete kontrolovať stav tlačiarne a hladiny atramentov. Sú tiež podporované služby Apple AirPrint as prístupom k internetu aj Google Cloud Print . 

Softvér My Image Garden má riešenie pre usporiadanie a tlač fotografií, skenovanie a prístup k online službám. Vzhľadom k pokročilým funkciám, ako je napríklad rozpoznanie tváre, vždy nájdete to čo práve hľadáte. Služba CREATIVE PARK PREMIUM umožňuje sťahovať a tlačiť fotografie, obrázky a umelecké diela od medzinárodne uznávaných fotografov a umelcov. Vytvárajte pohľadnice, kalendáre alebo úchvatné 3D výrobky z papiera.

Technológia tlače
 Atramentová
Farba
 Čierna
Funkcia
 Bezokrajová tlač
Displej
 Bez displeja
Maximálne rozlíšenie tlače
 9 600 DPI
Formáty papiera
 A3+
Maximálne rozlíšenie tlače
 9 600 DPI
Vstupný zásobník
 150 ks
Rýchlosť farebnej tlače
 10,4 str./min
Rýchlosť čiernobielej tlače
 14,5 str./min
Podporované formáty papiera
Formáty papiera
 A3, A3+, A4, A5, 10 × 15 cm, 13 × 18 cm
Hlučnosť
Hlučnosť
 44 dB
Rozmery
Hĺbka
 310 mm
Šírka
 584 mm
Výška
 159 mm
Hmotnosť
Hmotnosť
 8,1 kg
Spotreba energie
Spotreba v Stand-by
 2 W
Typická spotreba
 24 W
Pripojenie
Rozhranie tlačiarne
 USB 2.0, Wi-Fi

loader