Prihlásenie

  Názov produktu   Cena / ks Cena spolu Odobrať
Spolu: 0,00 €
  Informácie o produkte Technická špecifikácia Obsah balenia  

Skvelá kombinácia rýchlosti a kvality, rad EOS 60D; 18-MPix snímac CMOS a procesor DIGIC 4, prináša špickový výkon s vysokou citlivostou ISO, flexibilitu snímania a obrazovú kvalitu bez kompromisov.
Objavte fotografa v sebe

Vlastnosti

18-MPix (APS-C) CMOS
5,3 sním/s; 58 JPEG v sérii
Procesor DIGIC 4
Citlivost ISO 100 - 6400, High: 12800
výklopný displej 3,0” VGA LCD Live View
Vysokopresný 9-bodový širokouhlý systém automatického zaostrovania
iFCL meranie expozície s 63-zónovým meraním
rýchlosť elektronicky riadenej uzávierky 30-1/8000 s
záznam FullHD videosekvencií
Integrovaný cistiaci systém EOS
Kompatibilné s objektívmi EF/EF-S a bleskmi EX Speedlite

18 megapixelový snímač CMOS
Ide o zariadenie ideálne pre tých, ktorí chcú vytvárať veľké výtlačky vo veľkosti plagátu alebo výrezy bez straty detailov nevyhnutných na tlač. 18 MP CMOS senzor modelu EOS 60D je vynikajúci pri slabom svetle, keďže vytvára snímky s neuveriteľne nízkym šumom.

Pokročilé kreatívne funkcie
Použite vlastnú predstavivosť na zdokonalenie fotografií pomocou množstva kreatívnych filtrov, ako je efekt hračkárskeho fotoaparátu alebo jemného zaostrenia. Tieto filtre je možné aplikovať na snímky vo formáte RAW a JPEG, čím po nasnímaní fotografie dostávate do rúk nástroj na vyjadrenie vlastnej tvorivosti. Funkcia Basic+ vám umožňuje aplikovať kreatívny efekt prostredia pri snímaní v základných režimoch, čím máte vlastnú kreativitu plne pod kontrolou aj bez bohatých znalostí z oblasti fotografie.

7,7 cm (3,0-palcový) LCD displej typu vari-angle Clear View s pomerom 3:2

Vykonávajte detailné kontroly snímok a videa, prípadne snímajte z unikátnych alebo krkolomných uhlov vďaka 7,7 cm (3,0-palcovej) LCD obrazovke 3:2 Clear View, ktorá disponuje vysokým rozlíšením s 1 040 000 obrazovými bodmi v záujme vyššej zreteľnosti. Prepnite na režim Live View a využívajte tok videa v reálnom čase, ktorý vám umožní zachytiť ten najlepší uhol.

Záznam Full HD videa
Model EOS 60D kombinuje výnimočné snímanie fotografií so schopnosťou záznamu Full HD (1080p) videa. Na uspokojenie vašich požiadaviek na kreativitu je model EOS 60D vybavený plne manuálnym ovládaním a možnosťou výberu frekvencie snímania. Tiež môžete snímať video pri vysokej rýchlosti 50/60 záberov/s v rozlíšení 720P, čo je ideálne v situáciách, keď sa veci dejú veľmi rýchlo. Konektor HDMI umožňuje realizovať prehrávanie videa a snímok na ľubovoľnom HDTV vo vysokom rozlíšení. U televízorov podporujúcich rozhranie HDMI je možné prehrávanie ovládať pomocou diaľkového ovládania.

Procesor DIGIC 4
Procesor Canon DIGIC 4 spolupracuje so senzorom CMOS, aby sa vo výsledku zabezpečilo 14-bitové spracovanie obrazu s hladkou gradáciou a prirodzene vyzerajúcimi farbami. Procesor DIGIC 4 tiež obstaráva rozšírenú redukciu šumu pri snímaní pri vyššej citlivosti ISO a okrem toho bleskové zapínanie a možnosť takmer okamžitej kontroly záberu po nasnímaní.

Vysoká citlivosť ISO do prostredí so slabým svetlom
Keď úroveň osvetlenia klesne, model EOS 60D ponúka rozsah citlivosti ISO až do 6400 – s možnosťou rozšírenia na 12800 pre prostredia, v ktorých je použitie blesku nežiaduce.

Merací systém iFCL
63-zónový dvojvrstvový merací senzor analyzuje informácie o zaostrení, farbách a svietivosti, aby zabezpečil presné a konzistentné meranie.

Obrazovka s rýchlou obsluhou
Je dostupná prostredníctvom vyhradeného tlačidla a poskytuje rýchly prístup k často používaným funkciám, aby ste boli pripravení na nasnímanie záberu v zlomku sekundy.

Vytvorte si systém snímania v duchu vašej osobnosti
Model EOS 60D je kompatibilný s kompletným sortimentom objektívov Canon EF a EF-S a bleskov Speedlite série EX.

loader